flaga flaga flaga flaga
phone
+48 516 404 104
+48 71 7353 881

Laura Mnich

Radca Prawny od 2003 r., prawnik z ponad 20 letnim stażem. Zajmuje się doradztwem biznesowym dla przedsiębiorców, specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie handlowym i zabezpieczeniach umów. Ma bogate doświadczenie w pomocy prawnej zarówno dla klientów indywidulanych jak i dla spółek w tym m.in. Telewizji Polskiej – Oddział Wrocław, czy też wiodących przedsiębiorstw włoskich, jak Marcegaglia SPA czy też Marcegaglia Poland. Jest wykładowcą w Wyższej Szkole Bankowej, prowadzi szkolenia z zakresu m.in. zabezpieczeń prawnych, prawa handlowego oraz windykacji (prowadziła także seminaria dla Gazety Prawnej, gmin, oraz klientów instytucjonalnych). Autorka publikacji w Rzeczpospolitej i Gazecie Prawnej. Sędzia w Sądzie Dyscyplinarnym przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu w dwóch kadencjach.

Ewelina Wojewoda

Prawnik z 14 letnim doświadczeniem, radca prawny od 2009 r., ukończona aplikacja sędziowska przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu. Specjalizacja: prawo własności przemysłowej i ochrona znaków towarowych, procedura cywilna, prawo handlowe i cywilne. Współpraca ze spółkami akcyjnymi z rynku NewConnect, przedsiębiorcami z Dolnego Śląska oraz wiodącymi firmami włoskimi. Posiada doświadczenie dydaktyczne jako wykładowca na Wydziale Prawa. Publikowała także m.in. w Gazecie Prawnej.

Potrzebna pomoc prawna za granicą?

Dzięki naszym zagranicznym partnerom, pomagamy naszym klientom w nawiązywaniu kontaktów biznesowych, wejsciu na obce rynki, rejestrację firm za granicą oraz w innych sytuacjach wymagających profesjonalnej obsługi prawnej.